Sosyal medya hesaplarınızdan veya web sitenizden yönlendirdiğiniz siparişler için %10 komisyon kazanın!

Satış ortaklığı programı sosyal medya veya web sitesi sahipleri için alternatif bir gelir kapısı olmayı hedeflemiştir. Kendi mecralarınızdan size özel takip linki ile yapacağınız yönlendirmeler sonucu, başarılı tamamlanan siparişlerden yüzde olarak gelir elde edersiniz. Komisyonlu satışa alternatif olarak şeffaf şekilde geliştirilmiştir. Ayrıca performansa göre size özel kategori ve motivasyon ödülleride kazanabilirsiniz.


Sitem çalışması aşağıda resimli şekilde anlatılmıştır.


1- Adım Web sitemize üye olunuz.


Komisyonlu Satış Ortaklığı Linki   


Yukardaki linkten sitemize üye olurken özellikle banka bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

1-Bir Firmanız veya şahıs firmanız yok ise şirket adı kısmını boş bırakınız

2-Web siteniz yok ise web sitesi kısmını boş bırakınız.

3-Banka havale seçeneğini seçiniz.

4- Banka hesap adı kısmına hesap sahibinin adını yazınız

5-Sadece banka adı ve IBAN numarası alanlarını doldurunuz.
2- Adım Hesabım sayfanızdan referans kodu bölümüne girerek ürünlere referans kodu oluşturmaktır.


2-1-  Hesabım sayfanızdan referans kodu bölümüne girin


2-2 Takip edilecek ürün kısmına istediğiniz ürünün ismini yazarak yeni takip kodu oluşturmak.


2-3 Oluşturduğunuz kodları istediginiz her yer facebook sayfalarında guruplarında instagramda tiktok ta veya istediğiniz her yer de paylaşarak kazancınızı arttırabilirsiniz.
Sıkça Sorulan Sorular :

1- Klas Ayakkabı Satış Ortaklığı nedir.

Satış ortaklığı programı sosyal medya veya web sitesi sahipleri için alternatif bir gelir kapısı olmayı hedeflemiştir. Kendi mecralarınızdan size özel takip linki ile yapacağınız yönlendirmeler sonucu, başarılı tamamlanan siparişlerden yüzde olarak gelir elde edersiniz. Komisyonlu satışa alternatif olarak şeffaf şekilde geliştirilmiştir. Ayrıca performansa göre size özel kategori ve motivasyon ödülleri de kazanabilirsiniz. Farklı zamanlarda satış ortaklığı danışmanınız sizlerle iletişime geçerek, ücretsiz ürün temin edip gönderilerinizde 'klasayakkabi' etiketi ve hikayelerinizde takip linklerinizle paylaşarak satışlarınızı arttırmayı hedeflemektedir.

2- Herkes Satış Ortağı Olabilir mi?

Kendi sosyal medya ve web sitesi üzerinden gerçek dışı kampanya, yönlendirme vb. durumlar yapılmadığı sürece herkes iş ortağımız olabilir.

3- Takip Kodu nasıl Oluşturulur?

Satış ortaklığı hesabınızdan Link Oluştur sayfasına giriniz. Link oluşturma sayfasında  belirli ürün veya kategori sayfasına yönlendirme yapabileceğiniz link oluşturma aracıdır. Bu kısımda istediğiniz ürün veya kategoriyi seçtikten sonra üst kısımda kendi takip kodunuz ile oluşan bir link göreceksiniz. Bu link ile yönlendirme yaptığınızda gelen siparişleri panelinizde takip edebileceksiniz. Unutmayın kendi linkiniz haricindeki yönlendirmelerden gelir elde edemezsiniz.

3- Komisyon Oranları Nedir?

Güncel komisyon oranı %10 olarak belirlenmiştir. Satış performansına göre %20'ye kadar çıkabilir. Bu yüzdeye alışverişlerdeki kargo ücretleri dahil değildir. Ayrıca sadece başarılı siparişlerdeki kazançlarınız kesin hak edişlere yansır. İade, iptal veya geçersiz siparişler için gelir elde edemezsiniz.

4- Nasıl Ödeme Alırım?

Ödeme Taleplerinizi her ayın 15 inde info@klasayakkabi.com mail adresimize ödeme istediğinize dair mail attıktan sonra kayıt olurken belirttiğiniz banka hesaplarına kesinleşen hak edişleriniz belirtilen zamanda eksiksiz yatırılır. Banka hesap bilgilerinizi hesabınızdaki Banka Bilgilerim kısmından değiştirebilirsiniz.

5- Ödemeler  Ne Sıklıkla Yapılır?

Her ayın 15'inde (İşgünü değilse takip eden ilk iş gününde) kesinleşen siparişlerdeki kazançlarınız saat 17:00'a kadar belirtilen banka hesaplarına yatırılmaktadır. 


5- Kesinleşmiş Kazanç Nedir?

Kesinleşmiş kazanç; her ayın 15'inde  siparişlerin başarılı olarak tamamlanmasıdır. Başarılı tamamlanmış siparişler iptal, iade veya geçersiz harici durumundakilerdir. Kazançların 15gün sonra hesaplanmasının nedeni, müşterinin iade & değişim gibi süreçlerinin tamamlanmasını beklemektir.


5- Paylaştığım Linki Nasıl Takip Edebilirim?

Hesabım kısmından Satış Raporlarım sayfasına girerek, paylaştığınız link ile gelen siparişleri şeffaf olarak görebilirsiniz. Ayrıca link tıklanma sayısı vb. takip süreçleri üzerinde çalışmaya devam ediyoruz.WiolinA